ÖVRIGT / Smycken / Halsband 8448240
nr 844 8240
Halsband
silver, stålgranater, 30-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2013
kl 20:17:21
200 kr
500 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver